2007-09-14

Xvncviewer must die

Beidzot, beidzot ir pienācis arī GNOME videi laiks, kad tiek piedāvāts sakarīgs VNC klients, kas tiek aktīvi izstrādāts kā Vino papildinoša programma (Vino ir GNOME sesijas VNC serveris, kas nodrošina salīdzinoši ērtu VNC ieslēgšanu/izslēgšanu, kā arī konfigurēšanu). Sauc to Vinagre, un tas jau ir sasniedzis 0.3 versiju. Cerams, ka izstrādātājs neapstāsies, un aizies līdz galam. Gaidām mērogošanas un šifrēšanas iespējas.

Pēdējā laikā esmu lietojis kombināciju x11vnc/ssh tunelis/xvnc4viewer, bet kaut kāda sakarīgāka klienta parādīšanās būtu ļoti apsveicama. Vēl varētu tik iekļaut, ka Vino izmanto ceturto VNC serveri un Vinagre iedotu automātisko ssh tuneļa izmantošanas iespēju.

Savukārt jau esošā Avahi aka Bonjour integrācija rullē. Vispār cerīgi.

4 komentāri:

cxubrix teica...

kas ir mērogošanas?

cillit teica...

Visi runā linux ir nenormāli sarežģīta OS.
Visādas komandas jāraksta.
Uzinstalēju ubuntu. Printeri Tv karti Mobīlo pieslēdzu ar add/remuve programs nav tik traki.
Bet kā ekrāna refresh rate no 60 Hz uz 75 pacelt, ja citas opcijas nav dotas?

Pēteris Krišjānis teica...

cxurbix: mērogošana ir "scaling", t.i. ja ar VNC aplūkojamais datora ekrāns ir daudz lielāks nekā tava esošā darbvirsma, tad attiecīgi tas tiek mērogots pēc VNC loga vajadzībām. Viss izskatās mazāks, bet joprojam lietojams.

Windows RealVNC klientam šī iespēja ir viens no retajiem iemesliem, kāpēc es Windows vēl šad tad lietoju. OS X un Linux versijām šī iespēja nekad nav bijusi - dīvaini gan kāpēc.

cillit: Tev ir jāgaida jaunais Ubuntu Gutsy, kas nosaka monitora frekvences daudz vieglāk un ļauj tās konfigurēt no smuka grafiskā interfeisa.

Anonīms teica...

seo排名教學,
台灣紅寶石牛樟芝,
關鍵字seo課程,
牛樟芝復育傳奇,
逢甲旅行找逢甲住宿,
大台中玩樂到台中住宿,
台灣合法大陸新娘仲介,
合法外籍新娘介紹,
比利時在進修emba課程,
台灣傳奇牛樟芝植菌代工,
廣告企劃,
YahooSEO排名,
台灣第一頁seo優化,
台灣牛樟芝山中傳奇,
中台灣旅行到逢甲日租套房住宿,
台中日租套房服務,
婚友社越南新娘媒合,
江南中國新娘介紹,
兩岸大陸新娘仲介,
月下老人大陸新娘介紹來台,
金字招牌越南新娘費用媒合,
專營外籍新娘仲介業務