2007-04-06

Beidzot Desktop Effects arī strādā

Gribējās atzīmēt to, ka beidzot ne tikai vizuālie gļuki manai video kartei ir izlaboti (tas notika Edgy), bet arī beidzot Compiz ir atbalstīts (pirms vēl nedēļas es vispār necerēju, ka tas ir iespējams, jo DE aktivizēšana deva pabaisu skatu). Slava un liels paldies visiem tiem koderiem, kas padarīja to iespējamu.
Jauki, ka daudzajiem "radeon" draivera lietotājiem Desktop Effects strādās uzreiz, bez ķimerēšanās. Tie pievienojas laimīgajiem Intel iebūvēto video karšu lietotājiem.
Kopā ar Restricted Drivers Manager tas DE aktivizēšanu padara vienkāršāku nekā uzinstalēt ATI draiverus Windows.

Kāpēc tāds prieks - nu jā, man ir ATI Technologies Inc Radeon RV100 QY [Radeon 7000/VE]. Tie kuri pārzin Radeon kā zīmolu, zin, ka 7000 sērija nebija no tām veiksmīgākajām, turklāt VE vispār bija karte-fiasko, tās OpenGL atbalsts bija zem katras kritikas. Bet tomēr koderi piedabuja to strādāt. Jauki.

4 komentāri:

xcwcx teica...

ubuntu DE jau drīz sāks konkurēt ar beryl :)

Anonīms teica...

Hey, while searching for widgets for my blog, I stumbled upon www.widgetmate.com and wow! I found what I wanted. A cool news widget. My blog is now showing latest news with title, description and images. Took just few minutes to add. Awesome!

viuks teica...

Kā tad? Man nekas ar manu ATI nestrādā, vismaz defaultajam feisty.

Anonīms teica...

Var jau priecaaties, ka ATI videokartes straadaa ar Ubuntu, tikai ne mans 700-tais Radeons, jo Ubuntu nepaziist PCI-expres video kartes. Zjeel gan ar veco datoru (AGP videokarte) viss griezaas! Padomaajiet par to! Varbuut Ubuntu lietotaaju skaits buutu krietni lielaaks.